2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI KUTLAMA&TEBRİK MESAJI
 
Değerli Öğretmenler, Sayın Velilerimiz ve Sevgili Öğrenciler…
 
Öğrenci, öğretmen, yönetici, velilerimizin büyük emek sarf edecekleri bir eğitim-öğretim yılını daha karşılamanın sevincini hep birlikte gönülden yaşıyor ve 17 Eylül 2018 tarihi itibariyle okul öncesi, ilköğretim ve lise düzeyi tüm öğrencilerimizin de bu sevinç ve heyecana ortak olması ile 2018-2019 eğitim öğretim yılına sevinç ve coşkuyla başlamış bulunuyoruz.
 
Sevgili Öğrenciler,
Öğretmenleriniz ve arkadaşlarınızla sevgi, saygı temeline dayalı, gayretli öğrenciler olarak başarılı bir öğretim yılı geçireceğinize inanıyor ve kucak dolusu sevgilerimi sunuyorum. Derslerinizde, sportif, sanatsal ve kültürel etkinliklerinizde sorumluluk sahibi olarak sistemli çalışmayı kendinize ilke edininiz.
 
Değerli Veliler,
Çocuklarımızın yetişmesinde olumlu ve yönlendirici desteğinizle onların özgüvenlerinin artmasına katkı sağlayacaksınız. Bunları yaparken okul-aile işbirliği içinde öğretmen ve okul yönetimi ile sürekli iletişim kuracağınıza inanıyorum.
 
Değerli Öğretmenler,
Çocuklarımız araştıran, sorgulayan, problem çözebilen, bilgi teknolojilerini kullanabilen, girişimci bireyler olarak yetiştirmek sizlerin asli görevidir. Kendi canımızdan çok daha kıymetli çocuklarımızı sizlere emanet etmekten gurur duyuyor, bu eğitim-öğretim yılının hep birlikte yeni başarılara tanıklık edecek güzel bir yıl olmasını diliyorum.
 
Bu duygu ve düşüncelerle; başta geleceğimizin teminatı çocuklarımız olmak üzere tüm öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, velilerimiz ve eğitim camiasının İlköğretim Haftası’nı kutluyor, 2018-2019 eğitim- öğretim yılının ülkemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. 17.09.2018
 
                                                                                                                   Altuğ ÇAĞLAR
                                                                                                                  Bigadiç Kaymakamı