BİGADİÇ KAYMAKAMI ÇAĞLAR'DAN ESER SPOR MAÇINA DAVET
Bigadiç Kaymakamı Altuğ ÇAĞLAR, Bigadiç Belediye Spor Voleybol takımının 15 EKİM 2017 Pazar günü Ankara Eser Spor ile oynayacağı Voleybol 1.Lig Erkekler Ligi maçı öncesi yaptığı açıklamada tüm voleybol severleri maça beklediklerini söyledi.
Türkiye'nin 10 güzel ilinden 14 takımın yarıştığı Voleybol 1.Liginde mücadele eden Bigadiç Belediye Spor Voleybol takımı ligin 3.haftasında kendi sahasında 1.Liginin güçlü ekiplerinden Ankara Eser Sporu konuk edecek. Ligde play-offu hedefleyen Bigadiç Belediye Sporun bu zorlu müsabakası öncesi açıklama yapan Bigadiç Kaymakamı Altuğ ÇAĞLAR, ligin 3.haftasında 15 Ekim 2017 Pazar günü saat 14.00'de Bigadiç Kapalı Spor Salonunda Ankara Eser Spor ile oynanacak karşılaşmaya tüm voleybol severleri davet etti.
İlçe halkı tarafından salon sporlarına olan ilgi ve alakanın her geçen gün daha da arttığını görüyoruz diyen Kaymakam ÇAĞLAR, ''Bigadiç'in yükselen marka değerlerinden birisi olan Belediye Sporun her açıdan gelişmeye devam ettiğini görmek bizleri mutlu ediyor. Ligde kolay maç yok her maçın atmosferi farklı oluyor. O yüzden takımımızın her maçına final gözüyle bakıyoruz. Güzel bir maç olacağına eminim. Belediye Spor olarak kendi sahamızda ve seyircimizin de desteği ile Ankara Eser Sporu yenmek istiyoruz'' ifadelerini kullandı.
Kaymakam ÇAĞLAR son olarak; ''Bigadiç Kapalı Spor Salonunda oynanacak bu zorlu voleybol karşılaşmasına tüm ilçe halkımızı davet ediyoruz. Voleybol maçlarında her zaman yanımızda itici bir güç olarak yer alan sporsever halkımıza teşekkürlerimizi sunarken, sporun yaşamımızın bir parçası olması temennisiyle sevgi ve saygılarımı sunuyorum'' diye konuştu.