BİGADİÇ İLÇESİ PROTOKOL LİSTESİ
05 Mayıs 2012 tarih ve 28283 sayılı Resmi Gazetede Yayınlanan Ulusal ve Resmi Bayramlar ile Mahalli Kurtuluş Günleri, Atatürk Günleri ve Tarihi Günlerde Yapılacak Tören ve Kutlamalar Yönetmeliği ekinde yayınlanan Ek-1 listeye göre düzenlenmiştir.                   
 
GÖREVİ            
ADI SOYADI
KAYMAKAM
Altuğ ÇAĞLAR
1.     T.B.M.M.  Üyeleri
2.      Belediye Başkanı
BELEDİYE BAŞKANI
İsmail AVCU
3.      Cumhuriyet Başsavcısı, Adli Yargı ve Adalet Komisyonu Başkanı, Üniversite Rektörleri, Baro Başkanı
BİGADİÇ CUMHURİYET BAŞSAVCISI
Mehmet FETTAHOĞLU
4.      Vali Yardımcıları, Kaymakamlar, il Genel Kolluğunun en Üst Amirleri, İl Genel Meclis Başkanı ile İlçe Belediye Başkanları
5.      Rektör Yardımcıları, Fakülte Dekanları, Enstitü ve Yüksek Okul Müdürleri
BİGADİÇ MESLEK YÜKSEK OKULU MÜDÜRÜ
Yrd. Doç. Dr. Yılmaz GÜR
6.      Genel ve özel bütçeli kuruluşların üst yöneticileri
7.      Hakimler, Savcılar, Noter Odası Başkanı
HAKİM
Sibel YALILI
HAKİM
 
HAKİM
 
CUMHURİYET SAVCISI
 
8.     İktidar Partisi,  Ana Muhalefet Partisi ve TBMM’de grubu bulunan diğer partilerin ilçe başkanları
(AKP) ADALET VE KALKINMA PARTİSİ İLÇE BAŞKANI
Neşet AKBIYIK
(CHP) CUMHURİYET HALK PARTİSİ İLÇE BAŞKANI 
Hasan YILMAZ
(MHP) MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ  İLÇE BAŞKANI
Vedat BAYRAKTAR
 
9.      Dekan Yardımcıları, Enstitü ve Yüksekokul Müdür Yardımcıları
BİGADİÇ MESLEK YÜKSEK OKULU MÜDÜR YARDIMCISI
Bülent DUMAN
BİGADİÇ MESLEK YÜKSEK OKULU MÜDÜR YARDIMCISI
Ümit YILMAZ
10.      Resmi Gazetedeki Bakanlar Kurulu listesindeki sıraya göre Bakanlıkların bölge ve il teşkilatındaki amir, başkan ve müdürleri, İl Milli Eğitim Müdürlüğünce belirlenecek ilköğretim ve ortaöğretim okul müdürleri
İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ
Mustafa KORKMAZ
İLÇE JANDARMA KOMUTANI
J. Bnb. Mehmethan DOĞAN
BAŞBAKANLIK
İLÇE MÜFTÜSÜ
Mehmet UÇMUŞ
        Adalet Bakanlığı
İCRA MÜDÜRÜ Mustafa ALKAN
SEÇİM MÜDÜRÜ Bahattin GÜNGÖREN
YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ Zahide ETCİ
YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ Özlem SALTIK
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
SOSYAL YARDIM. VE DAYANIŞ.  VAKFI MD.
Yusuf SEVİNÇ
 
 
BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
 
 
ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
SOSYAL GÜVENLİK KURUMU İLÇE MÜDÜRÜ
Halil İbrahim KOÇ
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
İLÇE TAPU MÜDÜRÜ
Seyfi MERT
KADASTRO BİRİMİ
Hüseyin GÜLEŞ
 
 
ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI
TEDAŞ İŞLETME ŞEFİ
Mehmet ÖZÇAM
 
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İLÇE MÜDÜRÜ
Bayram Şen YAVUZ
GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
GIDA TARIM VE HAYVANCILIK İLÇE MÜDÜRÜ
Tezcan KOÇ
GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
 
 
İÇİŞLERİ BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
İLÇE YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
Hasan İLTERİŞ
İLÇE NÜFUS VE VATANDAŞLIK MÜDÜRÜ
İsmail ALBAYRAK
KALKINMA BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
 
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
İLÇE HALK KÜTÜPHANESİ MEMURLUĞU
Hülya GÜMÜŞ
MALİYE BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
İLÇE VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜ
Mehmet KOMYAR
İLÇE MALMÜDÜRÜ VEKİLİ
Atiye MERT
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ
Erdal EFE
İLÇE MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRÜ
Muhammet TOPLAR
İLÇE MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRÜ
Talip KARPINAR
İLÇE HALK EĞİTİM MÜDÜRÜ
Şinasi ÖZULUS
MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
-
ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
ORMAN İŞLETME MÜDÜRÜ
Raşit Namver GÜNER
SAĞLIK BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
İLÇE SAĞLIK MÜDÜRÜ
Dr. Jale DİKER ALGIŞ
İLÇE DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ
Dr. Arif Kadri BALCI
İLÇE DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİM YARDIMCISI
 
İLÇE DEVLET HASTANESİ İDARİ MALİ İŞLER MÜDÜRÜ
Ali BASUT
İLÇE DEVLET HASTANESİ SAĞLIK HİZMET MÜDÜRÜ
 
ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
PTT MÜDÜRÜ VEKİLİ
Özkan ÖZCAN
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNCE BELİRLENECEK İLKÖĞRETİM VE ORTAÖĞRETİM OKUL MÜDÜRLERİ
BİGADİÇ ANADOLU LİSESİ MÜDÜRÜ
Bayram Şen YAVUZ
KUVAYİ MİLLİYE LİSESİ MÜDÜRÜ
Ahmet BAYCAN
ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ MÜDÜRÜ
Bekir ÇOBAN
YUNUS EMRE İMAM-HATİP ORTAOKULU MÜDÜRÜ
İsmail SAYAN
METEM MÜDÜRÜ
Kamil KAYNAŞ
CUMHURİYET İLKOKULU MÜDÜRÜ
Mehmet ÇOBAN
CUMHURİYET ORTAOKULU MÜDÜRÜ
Abdullah AYIK
ATATÜRK İLKOKULU MÜDÜRÜ
Ali AVCI
ATATÜRK ORTAOKULU MÜDÜRÜ
İlyas AKGÜL
4 EYLÜL İLKOKULU MÜDÜRÜ
Eşref AKSAK
4 EYLÜL ORTAOKULU MÜDÜRÜ
Hasan ŞAYIK
FATİH İLKOKULU MÜDÜRÜ
Ali GÜNDOĞDU
75. YIL ETİ HOLDİNG İLKOKULU MÜDÜRÜ
Recep SAYLAK
4 EYLÜL ANAOKULU MÜDÜRÜ
 
YAĞCILAR YATILI BÖLGE ORTAOKULU MÜDÜR V.
Burhan BULUT
 
 
 
 
 
 
11.      Kamu bankalarının müdürleri, KİT ve TRT üst yöneticileri
BİGADİÇ BOR İŞLETME MÜDÜRÜ
Bilal AMBAR
ZİRAAT BANKASI BİGADİÇ ŞUBESİ MÜDÜRÜ
Atilla ÇELİK
HALK BANKASI BİGADİÇ ŞUBESİ MÜDÜRÜ
Kemal AĞAÇ
12.      Türkiye Büyük Millet Meclisinde grubu bulunmayan siyasi partilerin ilçe başkanları (alfabetik sıraya göre)
 
 
13.      Belediye Meclis Üyeleri
Resul BİNTEPE
Belediye Meclis Üyesi
Mehmet ÖZER
Belediye Meclis Üyesi
İsmail AKGÜN
Belediye Meclis Üyesi
Yusuf DEMİRBAŞ
Belediye Meclis Üyesi
Mustafa BİÇE
Belediye Meclis Üyesi
Nazım ÖZYİĞİT
Belediye Meclis Üyesi
Ayşe AKDOĞAN HİTAY
Belediye Meclis Üyesi
Halil KURTBAY
Belediye Meclis Üyesi
Hüseyin KUZGUN
Belediye Meclis Üyesi
Mustafa ERAT
Belediye Meclis Üyesi
Ersin URAS
Belediye Meclis Üyesi
Yılmaz YILDIRIM
Belediye Meclis Üyesi
Ömer Faruk ÖZCAN
Belediye Meclis Üyesi
Rasim ÖZKAN
Belediye Meclis Üyesi
Mehmet ERDOĞAN
Belediye Meclis Üyesi
14.      Mesleki Kuruluşlar ve en fazla üyeye sahip basın kuruluşunun temsilcileri
ESNAF VE SAN. ODASI BAŞKANI
Süleyman SARAN
ZİRAAT ODASI BAŞKANI
Kamber SALUR
BASIN YAYIN KURULUŞLARI
BİGADİÇ GAZETESİ
Samet CEYLAN
HALKIN SESİ GAZETESİ
Uğur GÖKCE
15.      Özel Banka Müdürleri (alfabetik sıraya göre)
AKBANK BİGADİÇ ŞUBESİ MÜDÜRÜ
Bülent ALMIŞ
GARANTİ BANKASI BİGADİÇ ŞUBESİ MÜDÜRÜ
Ziya AYTAÇ
İŞ BANKASI BİGADİÇ ŞUBESİ MÜDÜRÜ
Burçin GÖNÜLCAN
DENİZBANK MÜDÜRÜ
Nihat TAŞ
16.      Kamu Yararına  Çalışan Dernek  Başkanları ve Sendika Temsilcileri
TÜRK HAVA KURUMU ŞUBE BAŞKANI
Mukaddem KARANLIK
KIZILAY ŞUBE BAŞKANI
Av. Mustafa KUZU
Özel Basın Kuruluşları
TRT Muhabiri Hüseyin EMCAN
Anadolu Ajansı Emrah ÇAKMAK
     
 
NOT: Listede herhangi bir değişiklik olduğu takdirde değişikliğin en kısa sürede irtibat bilgileri ile birlikte (0266 614 10 01) nolu telefon numarasına ve resmi bir yazıyla Bigadiç Kaymakamlığı İlçe Yazı İşleri Müdürlüğüne bildirilmesi rica olunur.